Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Proszę Cię Jezu wysłuchaj modlitw, które codziennie do Ciebie zanosimy. Wysłuchaj proszę nasze modlitwy - te wypowiedziane i niewypowiedziane i skrywane w głębi duszy.
Proszę Cię Panie o łaskę nawrócenia dla małżeństw niesakramentalnych, by przez swe życie szli razem z Tobą. Proszę niech odnajdą szczęście w powieżeniu się Tobie.
Dobry Jezu, Proszę Cię o łaskę nawrócenia dla całej rodziny bliskiej i dalekiej. Proszę Cię, niechaj boży pokój zagości w nasych sercach. Dopomóż wszystkim tym, którzy zagubili się w życiu odkryć drogę do twego miłosiernego Serca.
Dziękuje za wszelkie łaski których doznaję każdego dnia.+
Dziękuje za otrzymane łaski i proszę Miłosierdzie Boże o naprawę relacji i miłość dla małżeństwa Aleksandry i Jacka.
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, RATUJ MNIE PRZED TYM KOSZMAREM, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE I SZCZĘŚCIE DLA MNIE I MOJEGO DZIECKA. JEZU, UFAMY TOBIE!
W czwartek, 25 września 2014 r. w godzinach wieczornych, zmarła Krystyna Fryc, mama Księdza Andrzeja z Parafii Narodzenia NMP w Choszcznie. Boże miej nad Nią miłosierdzie. Jezu, ufamy Tobie!
Ukochany Jezu, okaż mi i mojej żonie swoje miłosierdzie, wybacz nam nasze grzechy i winy których bardzo żałujemy, wysłuchaj moich modlitw i próśb które Ci codziennie zanoszę. Jerzy
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i opiekę, bym mógł studiować na dziennikarstwie w przyszłości , bezpłatnie na studiach stacjonarnych. Bardzo proszę. Bartek z Krakowa
Panie Jezu dziękuję za przeżyte 67 lat,błogosław na następne lata. Jezu ufam Tobie!
Boże Miłosierny pragniemy podziękować dla naszego brata Andrzeja ze Wspólnoty Apostołów za przygotowanie pielgrzymki po ziemi Chorwackiej.Jezu ufam Tobie!
Dziękujemy za czas pielgrzymowania po pięknej Chorwacji oraz za opiekę duchową dla ks. Pawła opiekuna Wspólnoty. Jezu ufam Tobie!+
Panie Jezu proszę cię o błogosławieństwo na ten tydzień by nauka mi dobrze szła. Proszę cię o zdrowie dla całej mojej rodziny i dla mnie żebym mogła pójść jutro do szkoły i żeby ta wycieczka była w przyszłym tygodniu. I w tych wszystkich moich intencjach które tylko ty znasz a szczególnie w sprawie Pawła Patryka i Mateusza. JEZU UFAM TOBIE!
O uzdrowienie dla Jana, Janiny i Grażyny, o pracę dla Grażyny, rozwiązanie problemów mieszkaniowych i założenie szczęśliwej rodziny. Jezu, ufam Tobie!
prośba o nawrócenie Sary
Jezu prosze Milosierdzia Twego dla kaplanow z naszej parafii i calego swiata
Dziekuje Ci Jezu Kochany za ogrom lask jakimi obdarzasz moja rodzine, dziekuje Ze otworzyles oczy i uszy nasze na Twojej Slowo, badz uwielbiony przez wszystkie narody swiata
Prosze o dar pracy i zdrowia
O Madrosc i Milosc Boza dla Dominiki i Tomka
O blogoslawienstwo Boze dla Witka na czas walki z rakiem
O zdrowie ducha i ciala, Milosc Boza, Madrosc Boza i Pokoj serc dla moich kochanych rodzicow
o opiekę, dary Ducha Sw i blogoslawienstwo Boze na czas parafialnej pelgrzymki do Czestochowy
Jezu miłosierny czuwaj nad bratem Krzysztofem pomóż mu przejść trudny okres dodaj mu sil i otuchy żeby pomyślnie rozwiązały się jego problemy.
Prośba w intencji Bogu wiadomej .
Jezu Milosierny blagam ulecz dusze i cialo i obdarz laska trzezwosci Marcina . Spraw zeby zalozyl katolicka rodzine i powrocil do wiary. Mama
Jezu, błagam, blagam, blagam pomóz mi chodzi o mojego męża Artura Lis czy przestane kiedyś płakac ? mój świat się zawalił , nie chcę już płakać pomóż mi pomoż, pomóż !!! Elżbieta Lis
Dziękuję za zdrowie i za ludzi którzy mnie otaczają. Bardzo proszę o dobrą, satysfakcjonującą pracę. Marlena +
Boże Miłosierdzie prosze o uwolnienie od nieczystego ducha i uzdrowienie, prosze o uzdrowienie z tików nerwowych i uwolnienie od wszelkiego leku i strachu. Prosze o potrzebne dary Ducha sw., o łaske zdrowia i czytsość. Bardzo prosze o znalezienie życiowego partnera.
Proszę Cię Panie Boże wysłuchaj mej gorącej prośby, modlę się gorąco o miłość i powrót do mnie Piotra K. Dodaj Piotrowi proszę odwagi na budowę nowego wspólnego życia ze mną, jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji i tylko my we dwoje wiemy co zrobiliśmy i ponosimy tego konsekwencję, jednakże na tych ruinach pragnę zbudować nowy wspólny dom tylko brak odwagi i sił na to, dlatego błagam o twoją łaskę Ewa
Panie Jezu dziękuję za opiekę i wsparcie. Proszę o wsparcie w sprawach materialnych i spełnienie mojego największego marzenia. Proszę o wytrwałość dla siebie, mądre decyzje, zdrowie dla mnie i dzieci. Proszę o wskazanie mi dobrej drogi w życiu i wierze. O ochronę przed nieszczęściem, biedą, głupotą i chorobami. O to abym żyła przynajmniej tak długo póki moje dzieci nie osiągną samodzielności finansowej, dojrzałości i życiowej stabilizacji. O to aby nigdy nie było wojny nuklearnej ani żadnej innej. O to abyś miał do nas cierpliwość i oszczędził nam gorzkiej nauki poprzez cierpienie. kocham Cię Jezu i ufam Ci - nawet jeśli wciąż jestem w tym niedoskonała. dziękuję za wszystko co mam. A.
12345678910...