Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny ulituj się nad moim synem,który znalazł się w trudnej sytuacji.Pomóż mu Dobry Boże.
Prosze o pomyślne zdanie zaległych egzaminów dla syna.
Prosze o łaskę nawrócenia dla mężczyzny, którego spotkaliśmy na naszej drodze.
Miłosierdziu Bożemu powierzam pielgrzymów udających się do Chorwacji,ze Wspólnoty Apostołów,oraz opiekuna duchowego.Jezu ufam Tobie!
PANIE JEZU MILOSIERNY PROSZE O ZDROWIE DLA MOICH DZIECI DLA LENKI ZEBY SIE DOBRZE ROZWIJALA I MOGLA CIESZYC SIE PELNOSPRAWNOSCIA
PROSZE O DOBRE WYNIKI W NAUCE DLA MOJEJ CORKI OLIWII PANIE JEZU MILOSIERNY DAJ JEJ DUZO CHECI ZAPALU I WYTRWALOSCI ZEBY Z LATWOSCIA PRZYCHODZILA JEJ NAUKA I ZEBY SIE Z TEGO CIESZYLA I DOZO ZDROWIA
Dziękuję Ci Panie Jezu za Twoje Miłosierdzie, opiekuj się proszę moją rodziną aby panowała w niej miłość, wiara i nadzieja. Broń nas od zła wszelkiego i obdarz zdrowiem duszy i ciała. Lidka.
Jezu Miłosierny błagam Cię weż mnie pod Swoją opiekę i obdarz łaską utraconego zdrowia.Ufam Tobie ,bądż wola Twoja.
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, RATUJ MNIE PRZED TYM KOSZMAREM, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE I SZCZĘŚCIE DLA MNIE I MOJEGO DZIECKA. JEZU, UFAMY TOBIE!
Panie Boże proszę czuwaj nad malozenstwem brata Krzysztofa i Basi żeby nie doszło do rozwodu
Panie Boże proszę cię o szczęśliwe rozpoczęcie nowego roku szkolnego abym dostała to stypendium i zakończyła go tak jak teraz czerwonym paskiem. Proszę cię również o to by Patrycja nadal się ze mną kolegowala i nie chodziła cały czas z Baską. Bardzo cię proszę by nikt mi nie dokuczał i by cala klasa min nadal lubiła. Na końcu chciałam cię prosić o zdrowie dla całej mojej rodziny i by Mateusz w końcu się mną zainteresował. JEZU UFAM TOBIE!
Boże przychodzę do Twego Miłosierdzia i proszę Cie błogosław moim dzieciom Monice i Patrykowi na nowej drodze edukacji i życia w które wkroczyły. Umocnij ich wiarę miłość oraz wrażliwość na drugiego człowieka,prowadź drogą prawdy którą TY jesteś Panie Amen.
prośba o nawrócenie Sary
Panie Jezu w Twoje imię proszę Boga Ojca i Ducha Świętego o odpuszczenie grzechów i obfite błogosławieństwo dla całej rodziny. Przez zasługi wszystkich Świętych oraz modlitwy wszystkich Aniołów i Archaniołów proszę o łaskę dla Jana w znanej Bogu sprawie. Amen
Dziękuję Miłosierny Boże za wszystkie łaski. Proszę miej w opiece cała rodzinę i obdarzaj zdrowiem duszy i ciała.+
Jezu Miłosierny uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała oraz naszą rodzinę. Proszę Cię, by nie doszło między mną i Żoną do rozwodu, choć proces rozwodowy trwa. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, a moc Sakramentu Małżeństwa oby przezwyciężyła wszelkie trudności, pokusy, przeszkody i problemy. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie, aby zona wróciła do mnie. +
Jezu Twojemu Milosierdziu oddaję Marka, który ma guza na wątrobie - proszę o zdrowie duszy i ciała dla niego, o wiarę i powrót do Kościoła. Proszę o mądrość, światło Ducha Świętego dla Andrzeja i Krzysztofa w trudnościach życiowych, z którymi mają teraz do czynienia. Poprowadź ich Duchu Święty wg swojej woli.
Uwielbiam Jezusa Miłosiernego za życie Małgorzaty. Proszę o potrzebne laski w życiu osobistym i zawodowym, aby czuła się kochana i prowadzona przez Boga, o opiekę Maryi w dniu jej urodzin. Proszę o pojednanie w jej rodzinie między rodzicami i o dobrą opiekę dla chorego ojca.
Jezu miłosierny dziękuję za pomoc i wysłuchanie mojej prośby.
Panie Jezu oddal od nas zło, działanie złej woli ludzi, okaż nam miłosierdzie, udziel w obfitości łask i daj zdrowie. Boże Ojcze i Duchu Święty przepraszamy za nasze grzechy i dziękujemy za wszystko. Św. Janie Pawle II wstawiaj się za nami. Amen
JESU MILOSIERNY POLECAM TWOJEJ OPIECE MOJEGO SYNA.JEZU UFAM TOBIE
Jezu Miłosierny uciekam się do Ciebie błagając byś mnie wziął pod swoją opiekęi udzielił mi łaski zdrowia.Jezu ufam Tobie, bądż wola TWOJA.
Jezu miłosierny proszę o łaskę i wstawiennictwo w rozwiązaniu problemu.
Miłosiernemu Bogu polecamy i prosimy ołaskę zdrowia dla ks. Ryszarda. Jezu ufam Tobie!
Boże Milosierdzie prosze o uwolnienie od zlego ducha i uzdrowienie, prosze o potrzebne dary Ducha sw.
JEZU MIŁOSIERNY OTOCZ ŁASKĄ MOJĄ RODZINĘ , PROSZĘ O POMOC W TRUDNEJ SPRAWIE.
Jezu Milosierny prosze o potrzebne laski dla calej rodziny,zdrowie i poprawe w zyciu osobistym.Jezu Ufam Tobie.
Za przyczyną Matki Bożej proszę o modlitwę o cud uzdrowienia i uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała, które jest w trakcie rozprawy rozwodowej. Żebyśmy z żoną wrócili do siebie i wzrastali w prawdziwej, odrodzonej, wzajemnej i pięknej miłości. Proszę o przebaczenie, łaskę zbawienia i miłosierdzia dla żony i dla mnie. Matko Tobie powierzam tą trudną sprawę. Dziękuję. Bóg zapłać za modlitwę.
Boże miłosierny proszę o zdrowie dla synów Tomka Arka oraz o szczęśliwe zaliczenie egzaminu poprawkowego z j. angielskiego dla syna Tomasza.
O wytrwanie w dobrym i pojednanie w rodzinie,a także pokój duszy zmarłęj śp. Janiny w rok po śmierci, poświęcam łasce i woli Miłosierdzia Bożego +
12345678910...