Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu wybacz mi moje drobne grzechy i oczyść moją duszę, odsuń szatana który nakłonił mnie do zepsucia znajomość z Mariuszem. Proszę oczyść również serce Mariusza, by zechciał na nowo ze mną rozmawiać i aby nie był już taki nerwowy. Bardzo mi na nim zależy. Nie zostawiaj mnie samej. "Proście a otrzymacie" - więc wierze w te słowa i nie odsuwam się od Ciebie w nieszczęśliwych chwilach - Jezu Ufam Tobie w tym Roku Miłosierdzia i na wieczność. KOCHAM CIĘ. Usłysz moje wołanie o Mariusza i przebaczenie ran.Jezu,ufam Tobie!
Panie Jezu dziękuję za wszelkie łaski, udane wesele, spokojne.Dziękuję za Twoją Miłość, Dobroć, Obecność wśród nas, pomoc i moc naprawy nas. Proszę Jezu nie zostawiaj nas samych, pamiętaj o nas zawsze, chociaż my zapomnimy przez swoją grzeszność. Kochaj nas Panie Jezu, zaopiekuj się nami, lecz nasze chore serca i dusze.Pomóż Patrykowi, uzdrów go, wspieraj codziennie w jego drodze.Pomóż Arlecie, Mariuszowi w ich codzienności.Paulince w jej życiu pomóż, wiesz czego ona potrzebuje.Pomóż naszej rodzinie i tym , którzy potrzebują Twojej pomocy. O nawrócenie grzeszników do Boga Żywego. Beata
Panie Jezu Miłosierny ulituj się nade mną ,proszę o uzdrowienie z nerwicy .
Bożemu Miłosierdziu zawierzam swoją rodzinę ,proszę o potrzebne nam łaski ,przede wszystkim łaskę wiary ,zgody ,miłości . Powierzam Panu Jezusowi Miłosiernemu syna ,męża,chrześniaków ,siostrę i jej rodzinę ,rodziców ,teściową i wszystkich ,którzy proszą o modlitwę .
Proszę o spokój i opiekę Bożą dla mojej rodziny.Jezu ufam Tobie.
Panie Jezu modlimy się o ulgę w cierpieniu i powrót do zdrowia dla Eugenii Szpakowskiej .
Panie Jezu Miłosierny proszę Cię o uzdrowienie i odrodzenie na nowo małżeństwa Agnieszki i Michała, o łaskę powrotu miłości. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo mimo cywilnego rozwodu.
prośba o nawrócenie Sary
Boże który okazujesz się Miłosierny proszę oczyść duszę Mariusza z działań złego szatana by się do mnie znowu odezwał i nie zostawiał mnie. - Usuń w jakiejś części jego problemy, by zechciał się do mnie odezwać na nowo z dobrego serca i tęsknoty.
Jezu Milosierny blagam przemien serca moich synow zabierz gniew zlosc nienawisc . Spraw zeby zalozyli katolickie rodziny .Jezu nie opuszczaj nas pomagaj nam w klopotach.
Boże Miłosierdzie wiesz z czym zmagam się w pracy, proszę rozwiąż to. Proszę o wytrwałość, cierpliwość, silną wiarę, wewnętrzny spokój i trwanie w miłości.
Boże za przyczyną Najświętszej Marii Panny proszę o uwolnienie od złego ducha i uzdrowienie duszy, serca, umysłu. Proszę o potrzebne dary Ducha św., o czystość, zdrowie, mądrość, silną wiarę, pokój i miłosć w sercu. Proszę o codzienna ochronę przed złem, zwłaszcza w pracy.
Dziękuję Ci Panie Jezu za dobrych ludzi na mojej drodze, Miłość, Dobroć, wszelkie łaski dla mnie i moich bliskich. Proszę Jezu pomóż Mariuszowi w jego życiu, Patrykowi, Arlecie, Paulince, nam wszystkim.O nawrócenie dla wszystkich grzeszników do Boga Żywego. ++ Beata
Jezu Miłosierny racz obdarzyć mnie łaską zdania egzaminu na prawo jazdy,o ile jest to zgodne z Twoją wolą..
Panie Jezu dziękuję za Miłość, Wiarę, Nadzieję, za wszelkie Łaski. Beata
prośba o nawrócenie Sary
Błogosławiony Boże, miej miłosierdzie nad moim synem Gabrielem i nad naszą rodziną. Ulecz go z urazu, a nam daj roztropność w wychowywaniu dzieci i przekazywaniu wiary.
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Eugenii .
Bożemu Miłosierdziu polecam moją rodzinę ..
Bożemu Miłosierdziu polecam Piotra ,[roszę o pomoc w skończeniu studiów .
Panie Jezu Miłosierny proszę o udaną operację dla Izy .
Proszę o spokój i opiekę Bożą dla mojej rodziny.
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE , SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE.
Jezu Miłosierny pomóż mi uwolnić się od grzechu nieczystości. Oddal ode mnie nieczyste myśli i pokusy. Jezu Ufam Tobie.
Miłosierny Jezu proszę o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie.
Proszę o dary Ducha św. dla Mateusza i Krzysia, aby nowy rok szkolny upłynął im pomyślnie, a zdobyta wiedza pozwoliła na realizację założonych celów.
Jezu Miłosierny proszę o pomoc dla Andrzeja w rozwiązaniu spraw zawodowych. Uwolnij od trwogi, wyprowadź z ciemności i mroku. Jezu Ufam Tobie. ++
Jezu Miłosierny proszę wróć do mnie i pokaż mi, że mnie kochasz. Odnów naszą relację. Przebacz mi moje wszystkie grzechy i poprowadź mnie ku sobie. Obdarz zdrowiem całą moją rodzinkę. Weź moją przyszłość w opiekę. Amen
Panie Jezu Miłosierny proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.
prośba o nawrócenie Sary
12345678910...