Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Dobry Boże proszę o łaskę cudownego uzdrowienia ciała i duszy marka z nowotworu i nałogów,dobrą stałą pracę dla dawida, zadowolenie z pracy i dobrą zonę dla michała.niech oni otworzą serca na ościerz chrystusowi.amen.
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, RATUJ MNIE PRZED TYM KOSZMAREM, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE I SZCZĘŚCIE DLA MNIE I MOJEGO DZIECKA. JEZU, UFAMY TOBIE.
proszę Cie Boże daj mi czas i rozum abym przestała błądzić,proszę oszczędz mi nauki poprzez gorzkie lekcje.ufam w Twą miłość nawet do takiego krąbrnego dziecka jak ja.Proszę wsparcie dla wszystkich dzieci cierpiących
dziękuję za każdy dzień.Proszę o zdrowie abym zdążyła wychować dzieci na dorosłych dobrych ludzi,o wyrozumiałość dla mych ułomności .proszę o dostatek i miłość,rozum i wytrwałość a także o siłę na odpieranie pokus którym nagminnie ulegam.o spełnienie mojego marzenia teraz kiedy jest na to odpowiedni czas.Jezu ufam Tobie strzeż mnie.
dziękuję za każdy dzień.Proszę o zdrowie abym zdążyła wychować dzieci na dorosłych dobrych ludzi,o wyrozumiałość dla mych ułomności .proszę o dostatek i miłość,rozum i wytrwałość a także o siłę na odpieranie pokus którym nagminnie ulegam.o spełnienie mojego marzenia teraz kiedy jest na to odpowiedni czas.Jezu ufam Tobie strzeż mnie.
Diękuję Panie Miłosierny. Panie prosę o pomoc dla mnie o TWOJĄ MIŁOŚĆ i OPIEKĘ, OBECNOŚĆ dla całego świata. Beata
Diękuję Panie. Prosę o pomoc dla Patryka o wyjście nałogu papierosowego o siłę i moc do pokonania nałogu i łaskę nawrócenia.Dla Paulinki i Arletki o pomoc w codiennych troskach i Miłość Pana dla nich. Mama Beata
prośba o nawrócenie Sary
Jezu Miłosierny proszę o łaskę znalezienia godnej pracy oraz o spotkanie dobrego mężczyzny,który mnie szczerze pokocha.
Módlmy się o łaskę nieba dla zmarłej Eli Boruckiej ze Wspólnoty Miłosierdzia z parafii Św. Antoniego na Warszewie. Jezu ufamy Tobie!
Boże miłosierny proszę o opiekę nad nasza rodziną
Polecamy Bogu Ojcu przez wstawiennictwo Maryi wszystkie podjęte przez nas prace i prosimy o zdrowie, odpuszczenie grzechów, szczęśliwą podróż oraz potrzebne łaski Ducha Świętego dla Nataszy, Michała i Jana.
Panie Miłosierny proszę o pomoc dla Paulinki Patryka w relacjach w klasie i pracy. Dziekuję. Beata
O zdrowie ducha i ciała dla mojej rodziny oraz wszystkich moich znajomych którzy nie wierzą w Boga i są oslepieni przez atrakcje swiata. O Święte błogosławieństwo dla księży z naszej parafii oraz dla ojca Ryszarda Wrobla i wszystkich księży katolickich. A szczególnie tych co odeszli z powołania.
Proszę o nawrócenie rodziny mojego brata i moje oraz o Dary Ducha Swietego dla nas a szczególnie Milosc i Mądrość Bożą.
Miłosierny Boże proszę o powrót miłości i wierności oraz przebaczenie w moim małżeństwie. Jurek
Nie chcemy rozwodu rodziców
Dobry Boże ,proszę o pokój w Polsce i na świecie . Małgorzata
Prosze o uzdrowienie
Prosze o uwolnienie i uzdrowienie i potrzebne dary Ducha sw. Prosze o codzienna ochrone przed zlem.
Panie nie dopuść aby dźender nami rządziło
Proszę o łaske miłości w rodzinach
Dziękuje za zdany egzamin
Prosimy o prowadzenie w sprawie sądowej
Proszę o potrzebne łaski dla Eugeniusza
Proszę o mądrość dla mamy
Wurodziny taty proszę o potrzebne łaski dla Niego
Dziękuje za każdy kęs chleba
Jezu Ufam Tobie!Anita.
1. O nawrócenie się narodu polskiego. Odnalezienie przez nasz naród Boga żywego. Oby miłość do Boga w naszych sercach zmieniła koronę cierniową na złotą koronę królewską, aby Jezus królował nam w sercu i narodzie. 2. O łaskę nawrócenia całej rodziny Niedzielskich, Pędziwiatrów, Mazun, Marchewka, Ząbek, Swędrak, Konieczka, Krakowiak i wszystkich rodzin na świecie.
12345678910...