Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
prośba o nawrócenie Sary
Św. Faustyno proszę abyś uprosiła u Boga Ojca dla naszej rodziny przebaczenie grzechów, błogosławieństwo w życiu, zdrowie, ochronę od zła oraz szczęśliwą podróż.
Panie Boże, błagam Cię o pomoc w ważnej dla mnie sprawie. Ratuj. Jezu Ufam Tobie!
Panie Jezu Milosierny prosze o pomoc dla Janusza i Waldka w podjeciu wlasciwej decyzji. Jezu prosze o pomoc dla mnie i Patryka w drodze do zaufania Tobie i podjecia wlasciwej drogi.O Twoja Milosc dla calego swiata.Miej w opiece moja rodzine. Dziekuje Panie Jezu za wszystko, za to ze jestes przy nas. Beata
Dobry Boże, okaż mi swoje miłosierdzie, oddal choroby. Ufam Tobie...
Proszę o nawrócenie się Oli
Jezu bardzo proszę o moje całkowite nawrócenie, o odbudowanie mojej relacji z Tobą. Jezu wróć do mojego życia, oczyść moją duszę, serce i umysł. Błagam Cię zamieszkaj w moim sercu i domu, daj znak że się mną opiekujesz, dotknij i przemieniaj wszystko. Zniszcz we mnie wszelkie blokady które stoją na drodze do Ciebie, wszelkie konflikty wewnętrzne i lęki. Proszę Cię o Twoją opiekę i pomoc każdego dnia. Jezu wróć do mnie.
Prosze o pomoc dla Oli, aby szła drogą światła
Panie mój ,kieruj mnie dobrymi ścieżkami, pomóż w chorobie ...
Boże miłosierny pomóż mojemu mężowi wyjść z nałogu.++
Panie, dziękuję Ci za pomoc przy dzisiejszym badaniu, proszę o dobrą diagnozę i dalszą opiekę. Twoja czcicielka
W poniedziałek 23 marca w godzinach przedpołudniowych, zmarła Stanisława Staszczak, mama ks. Adama - proboszcza Parafii pw. św. Józefa w Stargardzie. Jezu, pozwól Jej wytchnąć w Twoim Królestwie. Jezu, ufamy Tobie!
Proszę Cię dobry Boże o uleczenie mnie z chorób ... Panie, pomóż mi... MałgorzataProszę Cię dobry Boże o uleczenie mnie z chor
Prosimy o czystość dla wszystkich
Panie ześlij pomoc dla Olgi aby nie zgineła
JEZU MIŁOSIERNY PROSZĘ O UZDROWIENIE MOJEGO MĘŻA ANDRZEJA
prośba o nawrócenie Sary
Panie Miłosierny prosę o Twoją Miłość dla nas i całego świata.O pomoc dla Patryka,Arletki,Paulinki i nas i tych który potrebują tej pomocy. Diękuję Panie. Beata
Panie dziekuje za wszystko Beata
Proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodzinyi Adama i za zmarłych z rodziny gibas, bieniaszewskich czarkowskich marcinkowskich, kłos i natalie i dusze w czyśćcu cierpiące prosi Jakub
Jezusie Miłosierny, dopomóż mi w odnalezieniu Ciebie i mojej drogi życiowej, zgodnej z Twoim planem. Wspieraj mnie w dobrych wyborach. Jezu ufam Tobie!
Dziękuje za Miłość
o uzdrowienie dla Mateusza, o prace dla Tomasza, Pawła i Katarzyny,
Dziękuje za synów
Dziękuje za rodziców, za brata.++
Dziękuję za zdrowie mamusi i proszę o dalszą opiekę nad nią i cała rodziną.Proszę o opiekę nad synem,który wyjeżdża za granicę.
Jezu Miłosierny proszę o pokój na ziemi, chroń Polskę od złego, wszelkich wojen i konfliktów. Czuwaj nad moją rodziną, Jezu weź nas pod skrzydła swojej opieki.
Jezu proszę Cię o pracę i zdrowie dla mojego męża, oraz opiekę nad synem. Proszę o dobrą pracę dla mnie. Jezu wejdź do naszego życia i uzdrawiaj wszystko.
Jezu Miłosierny proszę Cię, wróć do mojego życia, przemień moje serce i duszę. Odnów naszą relację i pomóż znaleźć nową pracę Łukaszowi. Jezu bardzo proszę o pomoc i Twoją nieustanną obecność przy mnie. Proszę Cię uwolnij mnie od wszelkich przeszkód w drodze do Ciebie.
Boże, mój Ojcze, oddal ode mnie chorobę ,która powoduje tyle dolegliwości i rozpad rodziny...
12345678910...