Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Panie prosę o pomoc dla moich bliskich Arlety Patryka Pauliny . Beata
Matko Boża uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała i naszą rodzinę. Proszę Cię o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, a moc Sakramentu Małżeństwa oby przezwyciężyła wszelkie trudności, pokusy, przeszkody i problemy. Proszę, by nie doszło do naszego rozwodu, mimo trwającego procesu. Byśmy mogli nadal być razem i cieszyć się naszymi dziećmi, by żona wróciła do mnie. Wstawiaj się w tych intencjach u swojego Syna Jezusa.
Boże Ojcze, Abba prosimy w imię Pana Jezusa oraz przez Jego Najświętszą Krew o zdrowie, ochronę od wrogów duszy i ciała, pomoc w trudnościach, przebaczenie grzechów oraz obite błogosławieństwo dla całej rodziny. Św. Faustyno, módl się za nami. Amen.
Proszę o łaskę nawrócenia dla Urszuli i jej rodzny oraz potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże w dniu jej imienin.
Dziękuję Bożemu Miłosierdziu za otrzymane dary i proszę o łaski potrzebne dla małżnków Oli I Jcka, dobrego życia wiarą dla Tomasza I założenia przez niego szczęśliwej rodziny.
Czcijmy Ojców i Matki
Dzękujemy za Janka oby Pan uczynił go świadectwem dla więżniów, aby ich uwolnić na Chwałę Pana Mojego, a Boga Waszego. Amen. Niech w domach waszych mieszka Pokój Pański.
prośba o nawrócenie Sary
Proszę Cię Jezu o to aby mój syn się opamiętał, zaczął się uczyć i żeby był samodzielny a także za moją rodzinę za męża z którym coraz mniej mnie łączy przez problemy z naszym synem. Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski.Ewa
Bogu Ojcu przez Najświętsze Rany Pana Jezusa przedstawiamy wszystkie trudne sprawy i prosimy o łaski Ducha Świętego, zdrowie, przebaczenie grzechów, szczęśliwą podróż i ochronę od zła w każdej postaci dla Nataszy, Michała i Jana. Maryjo, módl się za nami.
Panie o litość i łaski, miłość dla mnie i moich bliskich. Beata
Dzikuje ABBA za Ten spokój, który mamy tu na ziemi. Oby nikt z nas nie doświadczył piekła płonącej duszy.
Abyśmy wszyscy byli w Łasce Uświęcającej bezpieczni
Prosze o nawrócenie dla dewiantów bo bez pomocy Łaski Niebieskiej nie sposób wyrwać się ze złej siły.
Boże Miłosierny nie dopuść do rozwodu moich rodziców, mój tata tego nie chce, a mama jest zwiedziona przez fałszywych przyjaciół
Wszystko tutaj jest łaską Miłości Twojej i Miłosierdzia. Piekła na ziemi nie ma, ale chroń mnie Ojcze przed samopotępieniem i moich bliskich, i całą rodzine ludzką, aby nikt nie poczuł czym jest piekło+
Błagam Cię Boże Ochroń mnie przed piekłem
Dziękujemy Aniołom Stróżom że pilnują naszych dzieci.Kochamy Was. Rodzice.
Dziękuje Maryji za Obecność
Dziękuje Aniołowi Stróżowi za Opieke Prowadzenie i Miłość.
Proszę o uleczenie gardła
Proszę o dobrą droge dla synów
Proszę o Zbawienie dla przyjaciela mojego taty
Proszę o Miłość dla Mamy
Proszę o wszelkie łaski dla Maćka i Mariusza.
Proszę o nawrócenie wszystkich którzy przychodzą pić do Tomka.
Proszę o nawrócenie kuzynów i kuzynek.
Proszę o mądrość dla taty.
Proszę o nawrócenie moich ciotek.
Proszę o potrzebne łaski dla Małgorzaty Z.
12345678910...