Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Prośba o modlitwę w intencji uzdrowienia relacji w rodzinie Agnieszki i Szymona, o uwolnienie ich od złych myśli, uczynków oraz pokus a życie zgodne z wolą i naukami Boga.
Panie Jezu dziękuję za wszystko ,za dobrych ludzi, za miłość,za Twoją Obecność. Pomóż Boże Patrykowi aby odnalazł swoją miłość i był szczęśliwy,uzdrów go, pomóż w pracy, przebacz mu jego grzechy.Za Arletę , Paulinkę o uzdrowienie ich aby wszystkie nasze dzieci odnalazły Ciebie Jezu. Za nasze małżeństwo o pomoc.Uleczenie naszej rodziny z nałogu alkoholizmu i innych uzależnień. Beata
Dobry Boże ,nasz Ojcze, obdarz radością i szczęściem ,zdrowiem duszy i ciała moją córkę, zięcia, mojego męża i mnie. Porozwiązuj nasze problemy. Pokornie o to proszę. M.
Boże Miłosierny, wróć mi zdrowie,. Panie, zmiłuj się nade mną...
Dziękuję Panie Jezu za wszelkie łaski, mądrość w pokonywaniu trudności,za Twoją Obecność, Miłość, pomoc, za kochane dzieci, kochanego męża, za nasz dom, byt, za dobrych ludzi. Proszę uzdrów Patryka, Paulinkę, Arletę i nas rodziców.Kochaj nas, bądż przy nas.Pomóż tym , którzy potrzebują Twojej pomocy. Beata
Panie Jezu proszę Cię w intencji skutecznego leczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby.
Panie Jezu proszę Cię, abyś zesłał łaskę powrotu miłości, uzdrowienia i uratowania małżeństwa Agnieszki i Michała. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby nie doszło do naszego rozwodu, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.
W dniu imienin Księdza Bronisława najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa ,opieki Matki Bożej Kapłańskiej składają członkowie Wspólnoty Apostołów Miłosierdzia Bożego.
Panie Jezu Miłosierny proszę o pomoc dla nas w rozwiazaniu naszej trudnej sytuacji w jakiej się znalezliśmy ,proszę też o pomysle zdanie egzaminów poprawkowych przez syna Beata
Dziękuję Ci Boże Miłosierny za opiekę nad naszą rodziną,za Twoją Miłość do nas,za wszelkie łaski nam wyświadczone,za dobrych ludzi, za obronę przed złem. Panie Jezu proszę o kształtowanie naszych dzieci i pomoc dla nich,rozumne serca,mądrość w podejmowaniu właściwych decyzji.Ulecz ich chore dusze i ciała, broń od zła i złych ludzi.Pomóż nam rodzicom w wychowywaniu naszych dzieci.Ulecz nas z naszych nałogów , uzależnień, wlej Swoją Miłość w nasze serca, bądż obok w każdej chwili naszego życia.Polecam Ci Ojcze nasze dzieci w tym roku szkolnym i całego świata o pomoc w wykonywaniu obowiązkow szkolnych, pilnej nauce i Twojej opiece. Pomóż wszystkim rodzicom w wychowywaniu naszych dzieci. Beata
Panie Boże, Jezu Chryste, pomóżcie w tym rozpoczęciu i całym roku przedszkolnym. Jezu dopomóż proszę Cię!
Jezu proszę wspieraj brata Krzysztofa, wlej więcej miłości i wyrozumiałości w jego malozenstwie . Ulecz brata Andrzeja od nałogu alkoholowego.Oraz o szczęśliwe ułożenie życia dla nas wszystkich.
Dobry Boże zabierz moją chorobę. ..
Panie Boże Wszechmogący, Jezu Chryste, Matko Święta, proszę Was o pomoc dla mojego dziecka, aby dało sobie radę w przedszkolu i zintegrowało się z grupą. Panie, dodaj mu śmiałości i odwagi. Jezu Ufam Tobie!
O łaski wszelakie dla mnie i mojego dziecka
prośba o nawrócenie Sary
Jezu MiłosiernyMaryjo, Dziewico wypraszaj dla Nataszy, Michała i Jana błogosławieństwo Boga Ojca. Panie Jezu okaż im miłosierdzie za popełnione grzechy. Duchu Święty udziel im potrzebnych darów. Amen
Panie Boze prosze o uwolnienie i uzdrowienie duszy, serca i umyslu. Prosze o uzdrowienie z tików nerwowych i normalne funkcjonowanie w pracy. Prosze o pelny powrót do Boga. Prosze o dary Ducha sw., o zdrowie, czystosc i milosc. Prosze o codzienn aochrone przed zlem.
Panie Boże, Jezu Miłosierny, Matko Najświętsza, proszę Was o pomoc w ważnych dla mnie i mojej rodziny sprawach. Jezu usłysz nas. Błagam Cię o pomoc.
Miłosierny Panie, proszę uzdrów oczy mojego męża Adama. Proszę zatrzymaj chorobę jego oczu. Nie zabieraj mu wzroku. Ela
Prośba o modlitwę w intencji Agnieszki i Szymona o podjęciu właściwej decyzji zgodnej wolą bożą i własnym sumieniem o przystąpieniu do sakramentu małżeństwa oraz siły i odwagi do wytrwania w niej.+
Proszę o ochrone dla Roberta Brzozy w sądach przed fałszywymi oskarżeniami o antysemityzm za to że krytykuje finansjere na forum
Proszę o nawrócenie dla Olgi Bończyk aby się nie bała i była zdrowa
Dobry Boże, dziękuję Ci za szczęśliwą podróż i powrót do domu. Weź w swoje ojcowskie ręce moje sprawy i poukładaj je tak ,żeby nie były tak bolesne jak dotąd. Ojcze , otocz swoją opieką moją córkę, zięcia i męża. Jezu, ufam Tobie...
Jezu Miłosierny Ty Kochany Boże wiesz jak bardzo pragnę aby mój syn który się pogubił wrócił do Kościoła,aby mój mąż podjął się trudnej operacji i mógł chodzić.Modlę się i Jezu Ufam Tobie.
Panie Jezu proszę Cię o łaskę dobrego męża i znalezienie pracy.
Panie Jezu proszę Cię pomóż mi. Bardzo Cię proszę o Twoje wstawiennictwo, opiekę i łaski. Proszę o łaskę dobrego męża, znalezienie pracy dostanie się na 2 letnie studium rachunkowość. Chciałabym, żeby Michalina z kimś mnie poznała.
Jezu Miłosierny serdecznie proszę o łaskę uzdrowienia mojego męża z ciężkiej choroby,oraz łaski o które Jezu tak bardzo proszę.
Dziękuję za 25 lat małzeństwa ,za wszystkie otrzymane łaski i proszę o potrzebne łaski na dalsze lata dla mnie ,mojego męża i syna .
Prosze aby bezdomni znalezli Dom
12345678910...