Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Boże Miłosierny,proszę o łaskę nieba i radość życia wiecznego dla Wandy i Romualda.Jezu,ufam Tobie.++
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO .
Przez Miłosierdzie Boże proszę o pokorę dla Ryszarda, Helgi, Anny, Jana, Adama, Andrzeja, Elżbiety, Leona, Teresy, aby nie szkalowanie, pogardzanie naszej rodziny.
Panie Jezu proszę w intencji mojej Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o przemianę i pokój w Jej sercu.
Jezu ufam Tobie dziękuję za wszystkie łaski i błagam w największej pokorze aby mój syn bezpiecznie wrócił do domu. Bogu niech będą dzięki.
Ojcze Miłosierny dziękuję Ci za przybycie do mojego mieszkania. Dziękuje za prośby, które wysłuchałeś. Jezu ufam Tobie ! W dzień nawiedzenia naszego domu przez obraz Miłosiernego Boga, pragniemy podziękować Ci Panie Jezu za Twą obecność wśród nas tu – dzisiaj, wczoraj w przeszłości i jutro – na przyszłość. Jesteśmy wdzięczni Ci Miłosierni Panie, za otrzymane łaski w dniach opiewających w radość, szczęście i pomyślność oraz opiekę i pomoc w dniach pełnych smutku, cierpienia i niepowodzeń. Panie Jezu, ufni w Twą dobroć i miłość zawierzamy Tobie naszą rodzinę. Prosimy Cię, Dobry Boże, wspomagaj w swoim Miłosierdziu nas, naszych bliskich i znajomych. Miłosierne Serce Zbawiciela, zmiłuj się nad nami. Maryjo Matko Zbawiciela, módl się za nami. Dziękuje Panie Jezu rodzina Dąbrowskich .Jezu Ufam Tobie .
JEZU TY SIĘ TYM ZAJMIJ! Proszę o uleczenie moich nóg i rąk. Powierzam się TOBIE Z UFNOŚCIĄ.
Miłosierny Boże,dziękuję Tobie za wszystkie łaski, którymi obdarzasz mię. Proszę Cię ześlij na mnie Dary Ducha Świętego.Cała nadzieja w Tobie Panie. Miej mię w swojej opiece.Jezu,ufam Tobie.
Miłosierny Boże, dziekuję Tobie za wszystkie łaski,którymi mnie obdarzasz. Prosze o uzdrowienie mnie z dolegliwości i chorób,o których Wiesz.Otaczaj mnie Swoją opieką.Jezu,ufam Tobie.
Miłosierny Boże,dziękuję Tobie za wszystkie łaski, którymi obdarzasz mojego męża.Proszę Cię ześlij na niego Dary Ducha Swiętego.Cała nadzieja w Tobie Panie.Miej go w swojej opiece.Jezu,ufam Tobie.++
Jezu Miłosierny błagam Cię uratuj małżeństwo mojego syna, odnów miłość zawartą w sakramencie małżeństwa, przemień serca, udziel łaski przebaczenia dla synowej, aby nie była taka zawzięta i uparta, bardzo proszę mniej w opiece mojego syna, moje wnuki udziel Wszystkim darów Ducha św. zawierzam Je twojej miłości miłosiernej. JEZU UFAM TOBIE Jezu Miłosierny bardzo Cię proszę o potrzebne łaski i pomoc w bardzo trudnej sprawie. Zawierzam do Twojego serca Wszystkie osoby biorące w tym udział i proszę o mądrość i dary Ducha św. dla nich, aby się to wszystko zakończyło dla uczczenia chwały Pana Boga, dla dobra tych osób które biorą w tym udział i dla uratowania małżeństwa Beaty i Piotra.
Jezu Miłosierny proszę otocz opieką mojego syn, męża i mnie samą. Jezu ufam Tobie.
prośba o nawrócenie Sary
Panie Jezu proszę o zdrowie,opieke Bożą i błogosławieństwo Boże dla mnie i rodziny.Dziekuje!
Boże Miłosierdzie proszę o uwolnienie mnie i J z grzechu nieczystości. proszę przebacz i spraw abyśmy Ci pięknie służyli
Boże Miłosierdzie wyprowadź dobro z tego zła które uczyniłam
Boże ukochany, Panie mój na wieki - proszę o wszelkie łaski dla mnie i całej mojej rodziny. Bardzo błagam o nawrócenie dla syna Marcina i synowej Katarzyny aby wrócili do życia z Bogiem i dobrze w duchu wiary wychowywali swoje dzieci. Daj im Panie łaskę, natchnij Duchem Świętym, obdarz nową myślą aby zbliżyli się do Ciebie i poczuli Twoje błogosławieństwo. Nie będzie Twoja wola na wieki.
Proszę o łaskę uzdrowienia dla Grażyny chorej na białaczkę. Aby jeszcze przez wiele lat mogła cieszyć się dobrym zdrowiem i życiem. Proszę o uzdrowienie wewnętrzne i zewnętrzne dla Grzegorza, by nie zbłądził na złą drogę i zrozumiał co w życiu jest w życiu najważniejsze. By poukładał mądrze wszystkie swoje sprawy, zarówno w głowie jak i w sercu. I by ratował swój związek, bo taka miłość to prawdziwy dar.Proszę o uwolnienie Wojtka od lęków i natręctw i uzdrowienie jego ciała i duszy oraz o pomyślność w życiu osobistym. I proszę o Boże błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich. Bóg zapłać.
Jezu jeśli chcesz możesz mnie oczyścić proszę przyjdź uwolnij mnie obdarz Duchem Świetym Prosze o prace ktora moglabym spokojnie wykonywac
Panie Jezu Miłosierny, proszę o opiekę i Boże Błogosławieństwo w trakcie mojej podróży z mężem na przełomie marca i kwietnia tr. oraz proszę o szczęśliwy powrót do domu.Jezu Ufam Tobie.
Miłosierny Boże, proszę o obfitość łask Bożych dla mojej koleżanki Elżbiety z mężem i koleżanki Danuty z mężem. Proszę dla nich o miłość,zgodę,harmonię,pokój,wzajemny szacunek i zrozumienie. Jezu ufam Tobie.
Miłosierny Boże , dziękuję Tobie za wszystkie łaski , jakimi obdarzyłeś Piotra podczas obrony pracy magisterskiej.Panie Jezu Miłosierny , proszę o potrzebne łaski dla Piotra. Jezeli jest taka Twoja Wola to prosze aby praca, którą wykonuje przynosiła mu dochody i pozwoliła na założenie rodziny i mieć dzieci.Jezu ufam Tobie.
Panie Jezu Miłosierny proszę o łaskę uzdrowienia dla 7 miesięcznego Jasia. Jezu ufam Tobie.
Jezu Miłosierny błagam otocz płaszczem opieki córkę która jest w stanie błogosławionym , spraw by urodziła zdrowe dzieciątko .Proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie.
O Boże Miłosierdzie i potrzebne Łaski w bardzo trudnej sprawie
Proszę o pomoc dla syna i poszkodowanych ++
Dzięki Panu Miłosiernemu,że natchnął mnie do zbliżenia się do niego po wielu latach życia bez komunii świętej. Oddaję się jego opatrzności z pokorą i proszę o siłę, determinację i wytrwałość w postanowieniach. Pragnę aby moje życie nie było już takie jak dawniej, beznadziejne, smutne i bezcelowe. Cała nadzieja w Tobie Panie. Składam hołd i uwielbienie Tobie Panie. Mariola
Proszę abym mogła z całą moją rodziną na wieki wyśpiewywać Twe miłosierdzie
Miłosierny Boże, otocz opieką moją córkę ,zięcia ich córeczkę. Niech żyją w wierze ,w zgodzie i miłości i będą otwarci na drugiego człowieka...
Dobry Boże ,okaż mi swoje miłosierdzie w moich dolegliwościach. Daj, aby nie wracały,aby moje życie miało sens. Panie, ufam Tobie ... M.
12345678910...