Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Jezu Miłosierny proszę o uzdrowienie duchowe, psychiczne i fizyczne dla Asi, siły do życia, pracy i wychowywania Ewy oraz o porozumienie i ugodę z Markiem w sprawie mieszkania, godziwego utrzymania i opieki nad dzieckiem
Proszę w intencji moich wszystkich trudnych sprawa rodzinnych, osobistych i zawodowych o Boże błogosławieństwo i światło Ducha św.
Modlitwa o zdrowie psychiczne dla Grzegorza ++
Boze Miłosierny Twej opiece polecamy naszego brata Mirosława ze Wspólnoty Apostołów Miłosierdzia Bozego ze Szczecina który w najblizszych dniach będzie miał operację.Modlimy się opotrzebne łaski dla lekarzy ,oraz dla całego personelu. Jezu ufam Tobie.!
Bożemu Miłosierdziu powierzamy ofiary nawałnicy ,tragicznie zmarłe harcerki,osoby dorosłe ,tych którzy utracili domy ,rannych o szybki powrót do zdrowia.Jezu ufam Tobie!
Panie Boże, proszę Ciebie o szczęśliwy powrót z rejsu jachtem moich Bliskich, żeby wrócili zdrowo i bezpiecznie - Ewa
Miłosierny Boże,proszę Cię o opiekę dla mnie i męża podczas wyjazdu za granicę.Proszę o udaną podróż i szczęśliwy powrót do domu.Jezu,ufam Tobie.
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE , SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE.
Boże Miłosierny,proszę Cię otocz mnie swoją opieką miej mię zawsze swoich rękach i do pomóż mi abym zerwał ze złem .Proszę ciebie Jezu abyś chronił mię przed wrogami i proszę ciebie abym mógł żyć bez lęku .Jezu,ufam Tobie.
Modlitwa w intencji uzdrowienia zycia Grzegorza,abyGgrzesiek opuścił środowisko narkomanów, złodziei.
Jezu Miłosierny,proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla Edyty i wybudzenia jej ze śpiączki.Proszę aby zdrowa wróciła do swej córeczki.Jezu,ufam Tobie.
Panie Boże,dziękuję Tobie za otrzymane łaski i opiekę nad moją rodziną.Jezu,ufam Tobie.
O potrzebne łaski, cud miłości i łaskę małżeństwa dla Piotra i Anety
Miłosierny Boże uratuj nasze małżeństwo ...nawróc i uwolnij od związku z inną kobietą mojego męża Michała.pozwól.mu wrócić w miłości wierności uczciwości i jedności do naszego sakramentalnego zwiazku..połącz Nas Panie w miłości na nowo..Jezu Ufam Tobie!
Proszę o miłosierdzie Boże dla duszy zmarłego Edwarda CZMIELNIKA. BŁAGA RODZINA Z HORODŁA NAD BUGIEM
Jezu Milosierny dziekuje Ci za wszystkie otrzymane laski.Prosze o dalsza opieke nad nasza rodzina.Szczegolnie prosze o zdrowie,dobre wyniki badan,zdrowie dla corki i jej poczetego dziecka i szczesliwe rozwiazanie o prawidlowy rozwoj mowy dla wnuczki.Blagam o silna wiare,wyzwolenie ze zlych nalogow,dobra prace dla syna i dobre ulozenie zycia dla dzieci,zeby nikt z naszej rodziny nie odszedl z tego swiata nie pojednany z Toba.Jezu Ufam Tobie.
Dziękuję Boże Miłosierny za Twoją Miłość, za wszelkie Dary i Łaski dla naszej rodziny i całego świata. Zaopiekuj się naszą rodziną. Bądż z nami w podróży, żebyśmy szczęśliwie powrócili do domu. Pomóż tym , którzy potrzebują Twojej pomocy. Beata
Boże Miłosierny,proszę Cię otocz mnie i męża swoją opieką w trakcie wyjazdu do Francji w miesiącu sierpniu.Proszę o udaną podróż oraz szczęśliwy powrót do domu.Jezu,ufam Tobie.
Jezu Miłosierny proszę o nawrócenie dla Marcina.
Panie Jezu Miłosierny proszę o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie. ++
Dziękuje Ci Jezu, że wpłynąłeś na decyzje syna od mojej koleżanki Lili by nie rzucał szkoły i odsunąłeś od niego lenistwo. Dobrze, że zrozumiał fakt, iż wykształcenie w dzisiejszych czasach jest najważniejsze. Dziękuje Jezu Kocham Cie.Gosia
Panie Jezu Miłosierny, proszę Cię pomóż mi podnieść się i zwrócić się ku Twemu Miłosiernemu Sercu. Błagam Cię gorąco o poznanie woli Twojej, o dobre przygotowanie do Sakramentu Pokuty i szczery żal za grzechy,o szczere spojrzenie na siebie w świetle Twego Miłosierdzia, abym poznała co oddziela mnie od Ciebie i mogła to naprawić. Proszę pomóż mi w tej trudnej sprawie. Jezu, ufam Tobie!
Dziękuję Ci Panie Miłosierny Boże za Twoje Dary i Łaski dla naszej rodziny,MIŁOŚĆ . Proszę Panie Jezu w intencji Mariusza, Arlety i małej Nadii o pomoc dla nich i Łaskę, Miłość Twoją Panie .O uzdrowienie dla nich. O pomoc dla Patryka uleczenie i uzdrowienie go, o Miłość. O opiekę dla naszej rodziny przed złem ,sidłami szatańskimi.Nie nasza ale Twoja Wola Panie Boże. Beata
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE , SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE.
Panie Jezu Miłosierny, proszę Cię o siłę i zdrowie dla Rodziców, Siostry, Babci, Rodziców Chrzestnych, Wujka i całej rodziny.
Panie Jezu Miłosierny, proszę Cię o pokój w naszej rodzinie, o zaprzestanie kłótni, aby zapanowała wśród nas zgoda i aby nie było podziałów.
Panie Jezu Miłosierny, polecam Ci tę trudną sprawę w której się znalazłam. Oddaję się w Twoja Boską opiekę i całkowicie powierzam się Tobie. Proszę pomóż mi, Jezu, poznać Twoja wolę i podjąć właściwą decyzję. Proszę o uzdrowienie mojego sumienia z lęku, skrupułów i wątpliwości, o dobre rozeznanie co do ważności moich spowiedzi oraz dobre przygotowanie i przeżycie Spowiedzi Świętej. Błagam Cię dobry Jezu o przełamanie bariery, która nie pozwala mi dobrze się wyspowiadać, proszę pomóż mi znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji, abym mogła cieszyć się stanem łaski uświęcającej. Proszę Panie Jezu, o rozwianie tych wszystkich wątpliwości, ktore zrodziły się w moim sercu, pomóż mi zawierzyć Tobie i dobrze się wyspowiadać. Proszę Cię Jezu o szczery żal za grzechy, o prawdziwe nawrócenie. Proszę o siły i zdrowie psychiczne w naszej rodzinie, o uzdrowienie sumienia mojej siostry, o uzdrowienie jej z nerwicy, o siłę dla rodziców. Pomóż mi dobry Jezu odnaleźć drogę do Ciebie. Proszę wlej w nasze serca pokój i ufność w Twoje nieskończone Miłosierdzie.
Jezu Miłosierny proszę Cię o dar przebaczania dla Moniki. Proszę, aby Monika zechciała się ze mną pogodzić a nie trzymała urazy w sercu. Wiem Jezu, że jej zrobiłam przykrość, ale wiele razy próbowałam ją przeprosić. Ona nie chce przyjąć moich przeprosin. Jestem świadoma, że szatan mnie skusił tamtego dnia. Jezu ja chciałabym się pogodzić. Proszę pomóż mi Jezu ukochany. Jezu Ufam Ci.Twoja córka ++
Błagam Cię Panie Jezu Miłosierny o zdrowie i ulgę w cierpieniu ,dla babci Wiesławy
Jezu który okazujesz się dobry i czuły na czyjeś krzywdy proszę czuwaj na moja koleżanką Lilą, aby jej problemy się szybko zakończyły i się nie załamała psychiczni. Proszę niech najstarszy syn 18-letni nie sprawia jej, aż tylu problemów. Czuwaj również nad 3-ema jej pozostałych dzieci by nigdy nie sprawiały jej przykrości. Jezu Ufam Ci Gosia.
12345678910...