Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Panie Jezu Miłosierny proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), dobrze zniosła chemię i radioterapię, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
Panie Jezu Miłosierny proszę o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, aby nie spotykała się już z innym mężczyzną, żeby zrozumiała, że z innym mężczyzną nie będzie szczęśliwa. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie.
Panie Jezu przyjdż z uzdrowieniem do Arlety , Pauliny, Patryka, do mnie. Dziękuję. Beata
Panie Jezu przyjdż do mego serca ze Swoją Miłością, do całego świata. Beata
Miłosierdziu Bożemu powierzam wszystkie osoby powierzające się mojej modlitwie .
Miłosierny Boże proszę o zdrowi i potrzebne łaski dla Jana.
Panie Jezu proszę o dobrą pracę dla Zbigniewa .
Bożemu Miłosierdziu polecam mojego męża Dariusza w 50 rocznicę urodzin ,proszę o potrzebne mu łaski .
Panie Jezu dziękuję za zdany egzamin syna .
Jezu Miłosierny proszę cie o to żeby mój syn Marcin nie stracił pracy chcą go zwolnić ponieważ jest chory na padaczkę ta praca jest mu bardzo potrzebna Jezu zlituj się nad nim i całą nasza rodziną pomóż nam opiekować nim
prośba o nawrócenie Sary
Panie Jezu dziękuję za Twoją Miłosć, Wiarę, Nadzieję , za Obecność. Przyjdż Jezu umocnij mnie. Beata.
proszę o uwolnienie od nieczystego ducha
Panie Jezu Ty wiesz z czym zmagam się w pracy, proszę oddal ode mnie wszelkie zło, osoby które mnie niszczą. Proszę o Twoją Bożą moc, mądrość, rozsądek, siłę, wytrwałość i miłosć i pokój.
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE I SZCZĘŚCIE DLA MNIE I MOJEGO DZIECKA. Błagam,Jezu Miłosierny, pomóż mi wybrnąć ze wszystkich trudnych spraw.Panie, błagam o litość, .Błagam Cię o zdrowie i spokój.
Miłosierny Boże proszę o zgodna rodzinę niech moja rodzina się połączy niech będzie rodziną pełną miłości zrozumienia a mąż niech wróci do rodziny
Miłosierny Panie Jezu proszę Cię w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie musiała mieć kolejnej operacji), dobrze zniosła chemię i radioterapię, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.
Panie Jezu proszę o zdrowie i siły do walki z chorobą dla Joli i Basi.
Miłosierny Panie Jezu proszę uratuj i połącz na nowo małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.
Proszę o uzdrowienie Sławka ++
Jezu Miłosierny! Proszę o łaskę zdrowia dla Aldony, Wiktora, Halinki, Stanisławy, dla chorych członków Wspólnoty Apostołów Miłosierdzia Bożego. Jezu Ufam Tobie. Twoja czcicielka.
Proszę o nawrócenie mojego teścia aby był zbawiony
Bożemu Miłosierdziu polecam moją przyjaciółkę ,która przechodzi trudne chwile.
Panie Jezu proszę o pomoc synowi w zdaniu egzaminu.
prośba o nawrócenie Sary
Boże Miłosierdzie otaczaj opieką moją rodzinę,zwłaszcza mamę Barbarę i brata Sebastiana
Proszę o rozwiązanie problemów zawodowych, o stabilizację. Proszę Cię Jezu, abyś pomógł mi podjąć decyzję, która będzie zgodna z Twoją wolą. Poprowadź mnie.
Dobry Panie, zabierz moje dolegliwości, pozwól cieszyć się życiem. Panie otocz mnie swoją opieką i prowadź przez życie. M.
Jezusie bądź na wieki w mym sercu, umacniaj je każdego dnia i spraw, abym była Twoim uczniem. Dziękuję Ci za miłosierdzie i odpuszczenie grzechów.
Panie Jezu proszę o uzdrowienie Joli i Basi.
12345678910...