Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Proszę o pomyślność w pracy i łaski boże dla rodziny i Adama i za zmarłych z rodziny Gibas, Bieniaszewskich Czarkowskich Marcinkowskich, Kłos i Natalie i dusze w czyśćcu cierpiące i zdrowie dla Jana
Matko Boża błagam Cię o modlitwę i wstawiennictwo u Jezusa Chrystusa, aby zesłał łaskę powrotu miłości, uzdrowienia i uratowania małżeństwa - Agnieszki i Michała. Jezu uratuj moje małżeństwo i zjednocz moją rodzinę w miłości do Ciebie. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Proszę, by nie doszło do naszego rozwodu i byśmy wrócili do siebie.
Dobry Boże ,proszę Cię o miłosierdzie i oddalenie choroby. Ufam Tobie ...
Panie Boże, błagam pomóż w moim życiu. Uporządkuj to co jest wokół. Proszę Cię pomóż mi się skupić na nauce, aby napisać ten fragment, który muszę oddać. Błagam Cię o pozytywne skończenie podjętej nauki. Tylko Ty Panie jesteś moją nadzieją. Bez Ciebie nie jestem w stanie skończyć szkoły. Błagam o pomoc.
Jezu Miłosierny, proszę o pomoc i opiekę, bym mógł podwyższać wyniki matur oraz bym mógł studiować dziennikarstwo na studiach stacjonarnych bezpłatnie. Pomagaj mi zawsze w różnych sprawach w życiu. Twój Czciciel
Nieustannie proszę o Boże miłosierdzie dla Marii
Jezu Milosierny prosze Cie nie dopusc do rozwodu syna nawroc go do swojego Ojca do Ciebie nie pozwol mu zginac blagam na kolanach. spraw aby osoby trzecie opuscily to malzenstwo i wrocily do swoich rodzin
Proszę Cię Jezu, o łaskę rozeznania mojego powołania życiowego. Proszę o światło poznania mojego powołania.
Panie Jezu proszę Cię, o łaskę uzdrowienia z depresji dla przyjaciółki mojej mamy, pani Teresy.
Panie Boże. Jesteś najwspanialszym najdroższym Ojcem. Dziękuję Ci za wszystko. Pomóż mi, bo nie zawsze umiem radzić sobie z codziennymi problemami. Wiem, że Ty możesz wszystko, dlatego błagam Cię pomóż. Bez Ciebie nic nie znaczę. Przebacz, kiedy zapominam o Tobie, o modlitwie. Jezu Ufam Tobie!
Panie Boże, Jezu Chryste i Matko Najświętsza odmień serce Marcina i jego rodziny. Nie pozwól, aby złorzeczyli, bluźnili, wyzywali. Spraw aby zważali na ludzi i na Świętość. Zabierz od nas ich przekleństwa, złorzeczenia i złe słowa. Spraw, aby nie robili innym przykrości, cierpienia i aby przejrzeli na oczy. Ojcze zlituj się nad nami. Błagamy. Jezu Ufam Tobie.
Panie Boże, Jezu Miłosierny chroń nas od ludzi którzy nam źle życzą. Otocz nas opieką. Zachowaj nas od złego. Prosimy.
Boże Ojcze w imię Pana Jezusa w jedności Ducha Świętego proszę o błogosławieństwo, odpuszczenie grzechów, zdrowie i ochronę od zła w każdej postaci dla całej rodziny.
Miłosierny Boże, proszę uzdrów oczy mojego męża Adama z nieuleczalnej choroby.
Jezu Chryste proszę o błogosławieństwo w pracy. Proszę o wewnętrzny spokój, skupienie, solidność i lepsze radzenie sobie ze stresem.
Jezu Chryste proszę o uwolnienie od szatana i uzdrowienie na duszy i ciele. Proszę o dary Ducha św., o potrzebną mądrość, zdrowie, czystość i miłość w sercu. Proszę o pokonanie problemów zawodowych, o wewnętrzny spokój i codzienną ochronę przed złem.
Jezu Milosierny prosze o opieke nad moimi wnukami bo oddalili sie od Ciebie.Jezu ufam TOBIE.
Panie Jezu pamietaj o tych pokrzywdzonych przez grzech ,przebacz i wlej Swoja Milosc w ich serca ,bądż obok daj odczuć Swoją obecnosc ,pokrzep dusze watpiace ,uzdrow je.Rozlej Swoje Łaski na grzeszny świat i nawroć do Siebie.Prosze o pomoc dla mnie i moich bliskich. Dziekuje Panie za wszystko. Beata
JEZU DZIĘKUJE
Miłosierny Panie Jezu proszę Cię o uratowanie, uzdrowienie mojego małżeństwa. Przemień Panie proszę nasze serca bo nie mam siły walczyć.
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia duszy mojej żony Agnieszki spod wpływu wszelakich złych mocy, przyszywanych przyjaciół, pewnego mężczyzny i jej nawrócenia, pojednania i powrotu do domu i męża. A jeżeli jest to zgodne w wolą Pana, również o odrodzenie i uratowanie naszego sakramentalnego małżeństwa.
Panie Boże proszę w intencji skutecznego leczenia choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie było przerzutów, nawrotów choroby, a Mama dobrze zniosła chemię, którą otrzymuje.+
Panie Jezu proszę pomóż mi w naszych problemach rodzinnych.Daj mi siłę i moc abym mogła je pokonać. Dziekuję . Beata
Panie Jezu o nawrocenie dla całego świata, oTwoją Miłość.Za moich wrogów żeby rozpoznali Ciebie Panie w każdym krzywdzonym człowieku i niesli pomoc i milosc. Panie Milosierny za tych ,którzy potrzebuja Ciebie ,Twojego wsparcia ,Twojego wyzwolenia z niewoli grzechu. Dziękuje Ci Jezu Milosierny za wszystko. Beata
Panie Jezu Miłosierny dziękujemy z mężem, że doczekaliśmy wieku emerytalnego, za 40 lat pożycia małżeńskiego Teresy i Adama Ogonowskich.Dziękujemy za nasze dzieci Agnieszkę,Monikę i Marcina za ich współmałżonków Janusza, Mariusza i Martynę, za nasze wnuczki Agatę, Adriannę, Marię, Małgorzatę i Julię..... Prosimy Panie Jezu o zdrowie dla naszych dzieci i wnucząt, prosimy o ukończenie wymarzonych szkół i studiów.Prosimy aby wyrosły na dobrych ludzi, którzy kochają Boga i rodzinę.Dziękujemy za dotychczas otrzymane łaski.Jeszcze jedna prośba abyśmy po ukończeniu ziemskiej wędrówki mogli się spotkać razem w niebie z mężem dziećmi i wnukami.Jezu ufam Tobie!
Panie Jezu dziekuje Ci za moje dzieci ,za mojego meza ,za cale moje zycie,za ze jestes obok, za Twoja Milosc. PROSZE pomoz Patrykowi w jego zyciu, zeby znalazl prace,ja rowniez. Prosze o opieke dla Arlety i Paulinki .Za mnie Panie Jezu o pomoc w tym moim zyciu. Beata
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, RATUJ MNIE PRZED TYM KOSZMAREM, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE I SZCZĘŚCIE DLA MNIE I MOJEGO DZIECKA. Błagam,Jezu Miłosierny, pomóż mi wybrnąć ze wszystkich trudnych spraw.Panie, błagam o litość, nie karz mnie.Błagam Cię o zdrowie i spokój.
Jezu Ufam Tobie Z całego serca dziękuję za otrzymane łaski i błagam najpokorniej o zdrowie dla mojego syna Marcina, aby uzyskał pełną sprawność i mógł powrócić do pracy. Jezu Ufam Tobie.
O wypełnienie się Woli Bożej, potrzebne Łaski i miłosierdzie dla Marii w trudnej bardo sprawie
Panie Jezu kochaj nas mocno i opiekuj sie nami. Dziekuje Panie za wszystko. Beata
12345678910...