Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
Dobry Jezu, proszę Cie o wstawiennictwo u naszego Ojca. aby oddalił ode mnie choroby, które nękają moje ciało i duszę . Proszę też pokornie o znalezienie pracy dla mojej córki. Jezu, pomóż nam...
Miłosierny Boże wspomóż mnie w mojej pracy. Pozwól pozbyć się lenistwa, przywróć mi radość z pracy, wspomóż we wszystkim co łączy się z pracą.
Jezu ukochany błagam o opiekę nade mną abym była coraz doskonalsza, abym nikogo nie raniła, abym szczerze kochała innych i wyzbyła się jakiejkolwiek krytyki wobec innych.
Dobry, miłosierny Boże proszę o dobrego męża dla Izabeli. Postaw na jej drodze, uczciwego, dobrego człowieka bo ona sama nie potrafi zmienić swojego życia. Daj jej Boże siłę na trudy codziennego dnia, wspomóż ją i uspokój. Niech się stanie Twoja Wola.
Błagam o uzdrowienie mojego tatusia Franciszka. Dobry, miłosierny Boże zlituj się nad nim. Pozwól mu żyć, zostać z nami i pomóż w walce z chorobą. Dzięki Ci Panie miłosierny !!!
Dobry, miłosierny Boże proszę pokornie o łaskę dla Tadeusza. Niech zrozumie jak bardzo źle postępuje, jak krzywdzi ludzi i siebie. Błagam nich się opamięta i poprawi. Wspomóż go w walce z nałogiem.
Ukochany, miłosierny Boże błagam o wsparcie i pomoc dla rodziny mojego syna Marcina, jego żony Katarzyny i dzieci Jakuba i Zuzanny. Duchu Święty wskaż im drogę do Boga miłosiernego, wspomóż ich ducha i ich serca aby się do Boga zbliżali i aby rozumieli wielką moc modlitwy i mszy świętej. Błagam o ich przemienienie i nawrócenie. Mariola.
Błagam Cię Wielki Boże obdarz zdrowiem mojego ukochanego tatusia aby wrócił do zdrowia po udarze. Pozwól mu zostać z nami jak najdłużej, daj siłę aby uporał się z powikłaniami mowy. Pozwól tacie żyć i być zdrowym, aby mógł nas cieszyć swoją osobą. Jest dla nas wielkim człowiekiem, ukochanym mężem, ojcem, dziadkiem i pradziadkiem. Błagam o życie i zdrowie dla niego jeśli taka jest twoja wola ukochany Boże. Mariola
Dziękuję Ci Boże pokornie za wszelkie łaski, którymi mnie i moją rodzinę obdarzasz. Za wsparcie w odnowie mojego życia duchowego i za pomoc rodzinie mojego syna. Bóg jest miłością!
Miłosierny Panie, oddal ode mnie przykre dolegliwości duszy i ciała... Spraw dobry Boże,aby moja córka znalazła pracę po powrocie do rodzinnego miasta...
Przez wstawiennictwo Jezusa Miłosiernego pragnę wyrazić słowa wdzięczności lekarzom, pielęgniarkom ,całemu personelowi za opiekę podczas operacji i po operacji z Oddziału Chirurgii ZCO.w Szczecinie.
Pragnę podziękować Bożemu Miłosierdziu za wsparcie modlitwą członkom Wspólnoty Miłosierdzia Bożego ,znajomym ,sąsiadom,księżom, siostrom,rodzinie oraz wszystkim którzy wspierali moją osobę.Jezu Ufam Tobie.!
Miłosierny Panie, ulecz moje chore ciało i duszę ++
Proszę o zdaną mature dla syna i wszystkich maturzystów
Proszę Cię Panie Jezu połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości i wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.
Dziękuję Ci Panie Jezu za Twoją Miłość, Dary i Łaski dla naszej rodziny, za Twoją Obecność wśród nas. Panie Jezu kształtuj nasze charaktery, przyjdż z pomocą, ocal nas od grzechu. Wlej Swoją Miłość w nasze serca, przemieniaj nas, prowadż właściwymi drogami . Uzdrawiaj nas, szczególnie Patryka, Arletę, Nadię, Paulinę, Janusza i tych, którzy tego potrzebują. Beata z rodziną
Dobry Panie, okaż mi swoje miłosierdzie, oddal choroby, które niszczą moje życie...Panie, zmiłuj się nade mną, nie pozwól na zniszczenie mojego małżeństwa i rodziny...Miłosierny Panie, pokornie proszę.....
Panie Jezu proszę Cie o przemianę serca dla Agnieszki i powrót do męża, pełnego realizowania przysięgi małżeńskiej, o odrodzenie wzajemnej miłości.
Miłosierny Panie, przyjdź z pomocą, oddal ode mnie choroby.....++
Panie Jezu błagam o zdrowie duszy i ciała, o pokój,o wybawienie mnie z samotności, o dobrych przyjaciół, o pomoc finansową i rozwiązanie wszystkich spraw dobrze. Za otrzymane łaski dziękuję i błagam o pomoc we wszystkim.
Dobry Panie, zmiłuj się nade mną ,przywróć zdrowie...++
Panie Jezu proszę abyś poprowadził moją relację z Jonatanem. proszę o mądrość dla nas, czystość, pokój serc, miłość, wzrastanie wierze i codzienną ochronę przed złem.
Panie Jezu proszę o rozwiązanie problemów zawodowych, o znalezienie właściwej pracy, rozwijanie i pomnażanie moich talentów. Proszę o codzienną ochronę przed złem. ++
Proszę o dobrze zdaną mature dla syna i wszystkich maturzystów++
Panie Jezu proszę o przemianę serca, zachowanie wierności, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji. Proszę o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie.
Dobry Boże, oddal choroby i dolegliwości, które niszczą moje życie... Poukładaj wszystko w moim życiu... M.++
Dziękuję Ci Boże Miłosierny za szczęśliwy i bezpieczny poród mojej córki Arlety, za moją kochaną wnusię, zięcia. Za Twoją Miłość' Dary i Łaski dla naszej rodziny i całego świata. Bądż zawsze przy nas Jezu Miłosierny' kochaj nas,uzdrawiaj nas, pomagaj nam nieustannie.Zaopiekuj się tymi, którzy potrzebują Twojej pomocy. Uwolnij Patryka od uzależnień, pomóż mu w jego życiu.Uzdrów Paulinkę. Beata
Proszę o uzdrowienie mojego 9 letniego syna
Proszę o dobre rozeznawanie i wypełnianie powołania i o pasję życia na każdy dzień
Boże Miłosierdzie pomóż mi wybrnąć z tego w czym się obecnie znajduję. Proszę o silną wiarę, o ufność, potrzebną mądrość i wytrwanie w miłości. Proszę o ochronę przed złem.++
12345678910...