Parafia rzymskokatolicka pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinie
Prośby i podziękowania do Miłosierdzia Bożego
prośba o nawrócenie Sary
JEZU MIŁOSIERNY, BŁAGAM CIĘ O WYBACZENIE ZA WSZYSTKIE MOJE GRZECHY I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI. BŁAGAM JEZU MIŁOSIERNY, DOPOMÓŻ, POZWÓL MI NORMALNIE ŻYĆ. BŁAGAM MIEJ W OPIECE MNIE I MOJE DZIECKO I UCHROŃ NAS PRZED WSZELKIM ZŁEM, PRZED WSZELKIMI NIESZCZĘŚCIAMI. BŁAGAM O ZDROWIE , SPOKÓJ I SZCZĘŚCIE.
Panie Jezu pomóż Pamelii znależć właściwego partnera życiowego, postaw go na jej drodze.Pomóż jej uwolnić się od złego wpływu obecnego chłopaka,daj jej rozum by umiała podjąć właściwą decyzję. Dziękuję. Beata
Proszę Cię Panie Jezu w intencji uleczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy (aby nie miała przerzutów, nie musiała mieć kolejnej operacji, chemioterapii i radioterapii), mogła jeszcze cieszyć się życiem i zdrowiem.
Panie Jezu proszę Cię w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, by chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do męża, nie spotykała się z innym mężczyzną. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, aby nie była taka zawzięta i zatwardziała, proszę o pokój w Jej sercu.
Panie Jezu proszę o nawrócenie dla całego świata do Boga Żywego, do Jego Miłosci.Szczególnie proszę w pewnej intencji o nawrócenie o Twoją Miłość w ich sercach i przemianę, nawrócenie dla Marty, Izabelii, Klaudii. Dziękuję Panie Jezu za wszystko. Beata
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Jacka leżącego w ciężkim stanie w szpitalu, o cud powrotu do zdrowia i duchowe wsparcie dla jego żony i dzieci.
Miłosierny Boże, rozwiąż pozytywnie moje problemy. M. Jezu ufam Tobie!
Pragnę podziękować za wszelkie łaski Miłosiernego Boga,oraz tym wszystkim którzy wspierają modlitwą, dobry słowem otuchy w czasie choroby.Jezu ufam Tobie!
Boże Miłosierny błogosław bratu Andrzejowi ze Wspólnoty Apostołów w dniu Jego urodzin. Jezu ufam Tobie!
Panie Miłosierdzia zanosimy modlitwę jeśli jest to zgodne z Twoją wolą o łaskę zdrowia dla Alicji z Chojny.Jezu ufam Tobie!
Miłosierny Boże proszę o łaskę naturalnego rodzicielstwa dla mojej córki i zięcia. Spraw Dobry Ojcze cud, aby ich pragnienie zostania mamą i tatą urzeczywistniło się. Proszę Cie Boże okaż Swe Miłosierdzie i pozwól im cieszyć się Twoim dziełem stworzenia, którego jeszcze nie doczekali.
O szczęśliwy przebieg ciąży córki i zdrowie dla jej dziecka- prośba od matki i przyszłej babci
Jezu Miłosierny otocz opieką mojego syna.
Jezu Miłosierny proszę wyjednaj mi przychylność Boga i tak bardzo potrzebne mi obfite łaski Boże i siedem darów Ducha Świętego, o które proszę… Proszę o szlachetnego męża, z którym połączę się w sakramencie małżeństwa w kościele katolickim, który zaakceptuje mnie taką jaką jestem i mojego chorego syna; proszę także o zdrowie i szczęście dla moich dzieci; proszę aby mój syn zaczął mówić; spraw aby stał się cud – wiesz jaki; wskaż mi dobrą drogę zmian, o których myślę; postaw na mojej drodze życia mądrych ludzi. Bóg zapłać. Katarzyna.
Boże Ojcze prosimy błogosław naszej rodzinie.
Panie Jezu, proszę o Twoje miłosierdzie dla mnie i moich najbliższych. Oddal choroby. Panie, pomóż mi...
Dziękuję Panie Jezu za słońce na które mogę patrzeć,za nogi,na których mogę biegać, za serce, którym mogę się dzielić i za bliskich których mogę nim kochać. Dziękuję,że jesteś i podajesz mi swoją dłoń
MIŁOSIERNY JEZU- PROSZĘ O ŁASKĘ ZDROWIA DLA ALI,ROMANA,JANA JEZU UFAM TOBIE
Miłosierny Panie, ulecz moje chore ciało, zabierz choroby, które zniszczyły moje życie małżeńskie i osobiste...
Proszę o modlitwę za zmarłego tatę mojej koleżanki Lilianny (pogrzeb 05.01.2017r): Panie, Boże Wszechmogący, błagam Cię przez Najdroższą Krew, którą Boski Twój Syn, Jezus Chrystus, wylał za nas podczas okrutnego biczowania, racz wybawić dusze z czyśćca, a szczególnie tę, która jest już najbliższa wejścia do Twojej chwały, aby jak najprędzej mogła Cię wielbić i błogosławić na wieki. Czuwaj Jezu by ten czas żałoby i smutku po utracie ważnej osoby w życiu i Lili i jej rodziny nie był czasem płaczu i łez. Proszę przytul wraz z Matką Twoją Maryją Lille i jej rodzinę do swojego serca, które zawsze pocieszy.
Jezu miłosierny dziękuję za wszelką pomoc i proszę opiekę dla mojego syna i pomoc w znalezieniu pracy.
Panie Jezu jeśli to jest zgodne z Twoją wolą,proszę o łaskę zdrowia. Dziękuję za wszelkie łaski. Jezu ufam Tobie!
Panie Boze Miłosierdzia Proszę o łaskę zdrowia Dla Alicji z Chojny. Jezu ufam Tobie.
Miłosierny Jezu, przyjdź i ulecz moje chore ciało... Pomóż mi, zmiłuj się nade mną...
Panie Jezu Miłosierny proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała, mimo, iż zostało rozwiązane przez Sąd cywilny. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo.
Proszę o zdrowie dla Mamy w walce z ciężką chorobą.++
Jezu Miłosierny proszę ciebie w nowym roku abyś zawsze miał Rafała swoich ramionach aby godnie żył w roku nowym i żeby wytrwał w postanowieniu które ci powiedział że będzie godnie żył i wytrwa w postanowieniu że będzie żył w czystości i nie do się skusić szatanowi Jezu miej go w swoim sercu ramionach i błogosław go na dalsze lata życia i chroń go przed złem tego świata Jezu Ufam Tobie .
Panie Jezu przyjdż do nas ulecz nasze chore dusze Swoją Miłością. Przymnóż nam Wiary, Miłości, Nadzieii. Ocal nas. Dziękuję Panie Jezu za wszystko. Beata z rodziną
Miłosierdzie Boże proszę o cud... o uzdrowienie i wyjście z nałogów dla Krzysztofa; aby Krzysztof zaczął mnie i mojego syna szanować; proszę abyśmy sobie wybaczyli i pogodzili się; udziel nam swojej łaski. Bóg zapłać. Katarzyna.
12345678910...